Farebný mix posýpok cukrovej posýpky oceníte ako doplnok vianočných tort, rolád, tortíkov na párty v prírodnom štýle, atď. I LOVE CAKES cukrové posýpky v mnohých farbách a tvaroch vám pomôžu zaujímavým spôsobom ozdobiť muffiny, torty, koláče, dezerty, cake pops, sušienky a ďalšie sladkosti. Posýpky budú krásnou ozdobou pečiva na najrôznejšie párty, výročia alebo na tortu k narodeninám. Budú sa skvele hodiť pri príprave sladkostí na slávnostný stôl. Posýpky sú balené v praktickej nádobe pre ľahké dávkovanie a skladovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpkam zmäknúť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšiu dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad misou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, pšeničná múka, ryžová múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, ryžový škrob, maltodextrín, želatína, zhusťovadlá: E412, E415, E466, E414; lešticí látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastik, konzervant kyselina sorbová (E200), potravinárske farbivá: E102, E133, E172, E124, E155
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | zelená / zlatá / biela |
| Kategória: | Vianočné zdobenie |
| Vianočné ozdoby a posypy | |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715479 |
| Kód produktu | ilc1075 |